Szkoła Rodzenia
tel. 883-798-188
Czynne od 8.00 do 20.00

CENTRUM FRIDAMEDICAL

WIZYTY DOMOWE

CENNIK

KADRA MEDYCZNA

WYPOŻYCZALNIA

SKLEP

WSPÓŁPRACA

KONTAKT

REHABILITACJA DOROSŁYCH

REHABILITACJA DZIECI

ZAJĘCIA RUCHOWE / SALA GIMNASTYCZNA

SZKOŁA RODZENIA

LOGOPEDA

DIETETYK

ORTOTYKAZadaniem naszej Szkóły Rodzenia jest pomoc w przygotowaniu Rodziców do porodu i opieki nad nowonarodzonym dzieckiem.
Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną położna, fizjoterapeute, logopede, dietetyka i innych specjalistów.
Ciągle starmay się podnosić naszą wiedzę, aby zapewnić Państwu najnowsze rozwiązania, większość z nas jest już rodzicami dlatego również dużo na zajęciach dokładamy od siebie.
Zapewniamy małe gupy, co umożliwia wysoki standart prowadzonych zajęć, każda para na zajęciach ćwiczebnych ma swoje indywidualne stanowisko.Zajęcia w naszej szkolę rodzenia odbywać się będą raz w miesiącu i podzielone są tematyką odpowiednią dla danego okresu ciąży.
Można skorzystać z całości zajęć lub wybranych części.
Jeżeli zbyt późno zdecydują się Państwo na uczestnictwo w szkole rodzenia a interesują was poprzednie tematy istnieje możliwość odrobienia z inną grupą lub indywidualnie.


PROGRAM ZAJĘĆ SZKOŁY RODZENIA:


Dodatkowo w ramasz szkoły rodzenia przyszła mama otrzymuje:
- darmowe zajęcia Aktywne 9 miesięcy w czasie trwania szkoły
- 10% zniżki na zakup chusty lub nosidła
- bezpłatną konsultację fizjoterapeutyczną dla mamy po porodzie


GRAFIK SZKOŁY RODZENIA 2019


NASZ SKLEP:

ARTYKUŁY DLA KOBIET W CIĄŻY I DZIECICyklicznie organizujemy bezpłatne spotkania z chustonoszenia z certyfikowanym doradcą Panią Olą Górską w Centru Rehabilitacji Fridamedical.

Zapraszamy do skorzystnania z naszej wypożyczalni w ofercie : chusty, nosidła, TENS, i inne artykuły


WYPOŻYCZALNIA :W Centrum Rehabilitacji prowadzone są ćwiczenia dla kobie w ciąży "Aktywne 9 miesięcy", niezależnie od trymestru.
Są to ćwiczenia relaksacyjne, oddechowe, krążeniowe wykonywane na krzesełkach, piłkach, materacach, przy relaksacyjnej muzyce.
Mające na celu rozluźnienie, wyciszenie i przygotowanie przyszłej mamy do porodu.
Na ćwiczenia potrzebna jest zgoda lekarza prowadzącego ciążę (formulasz do pobrania w centru), na Szkołę Rodzenia zgoda nie jest wymagana.
Po porodzie i powrocie z maluszkiem do domu przysługują nam wizyty położnej w domu z poradni, ośrodka zdrowia w ramach NFZ.
Jeżeli jednak ilość wizyt była by niewystarczająca dla przyszłych rodziców, można w naszym Centrum umówić się na prywatne wizyty położnej w domu.
Do Państwa dyspozycji dostępny jest również w naszej placówce doradca laktacyjny

Młodych rodziców zapraszamy do skorzystania z warsztatów masażu Shantala,
które umożliwiają budowanie więzi z maluszkiem, danie mu poczucia bezpieczeństwa i spokoju!NAUKA MASAŻU NIEMOWLĘCEGO Shantala